Říjen 2011

♥♥♥♥MILUJU♥♥♥♥

31. října 2011 v 20:13 | S. |  Dneska......
Týýjo... poslední článek v pátek... krutý:D
To se změnilo hodně věcí... no zase tolik ne, ale stejně..
Založila jsem si FB a jsem za to ráda.
Nebudu sem rozepisovat co se všechni stalo, nemám na to náladu, ale zkráceně...
přemejšlim o zrušení blogu, ale asi to neudělám, protože když si čtu starý články, tak mám na co vzpomínat a je to tak podrobný, že tohle už si ani nepamatuju... je tam všechno o tomášovi, na kterýho mimochodem poslední dobou pořád zase myslim, takže se z toho asi zcvoknu... asi před dvouma tejdnama jsem se totiž dozvěděla, že Bella řekla že s Tomášem chodim a už to ví víc lidí a i když ví že to neni pravda dělaj si ze mě srandu...:D:D
´
V sobotu jsem spala u Belly a bylo to super... poznala jsem nový lidi a dokonce jsem tancovala asi se třema klukama, což mě zaskočilo, protože jsem byla zvyklá, že spíš chodí pro Zuzku a Terku, které mimochodem na té zábavě taky byly a nikdo s nima netancoval... myslim že je to štvalo...
Byl to super večer:D:D Nezapomenutelný.

Jinak Zuzka s Terkou asi nic, dělaj že je všechno OK ale já vim že je to KO!

Ďalší článek o mejch problémech s přátelstvím!

28. října 2011 v 14:04 | S. |  moje kecy...
Opouští mě. Ztrácí se mi před očima a já jen přihlížím.
Proč? Co jsem udělala? Jaký je důvod?!
Věta: "Já nevím jak to je, musím si udělat pořádek v hlavě!"... nikdy jsem to nemusela dělat, protože jsem věděla co cítím a jak co je. Jenže teď?!
Já nevím! Nevím co chci, co se děje, proč to tak je! Ano.. teď nastala ta chvíle, kdy si musím urovnat své myšlenky, pocity..
Jde o Terku se Zuzkou. Jsem sobec! Přemýšlím nad tím, co budu dělat o akcích, které jsme trávily společně... Silvestr, Masopust, vlastně všechny naše vesnické akce, celé letní prázdniny... spíš jse třeba o ten Silvestr a tak..
Ještě před chvílí, když jsem začala psát tenhle článek jsem byla rozhodná napsat sem, že už se s nima vlastně taky nechci tolik bavit.. jenže teď se průběžně koukám na staré fotky s nima a je mi to líto.
Došlo mi to! Díky těm fotkám. Když jsme na fotce všechny tři, je to jinej pocit, než když jsem tam jenom se Zuzkou. Že by to bylo vážně tak, že Terku nemám ráda. Že ji možná nenávidim?!
Nejspíš ne, protože mám krásnej pocit i při pohledu na fotku, kde jsem jenom já a Terka. Jo, Terka neni andílek a někdy ji doslova nenávidim, někdy je ale fajn. Ovšem jenom někdy a to je asi ten problém.
Teď se mi ale zdá (už delší dobu), že se Zuzka změnila. Jo, je jasný že se věkem měníme všichni, ale tohle bylo někdy vážně přes čáru. Holky (obě) jsou strašně závislé na svojí mamce. Zuzka se podle ní řídila a ještě to, že teď dbala hodně na krásu (ne jako každá holka, třeba jsme šly jenom ven a ona čekala klidně hodinu na mamku, jestli může jít takhle oblečená ven. Za hodinu ejjí mamka přijela a řekla, že je to divný a tak jsme šly ven až po tom, co Zuzky mamka něco Zuzce schválila...)
Myslím si, že jsem se mi asi stýzká po staré Zuzce. Po té, která dělala blbosti, i když tam nebyla Terka. Te´d se mi zdá, že byla taková jenom s Terkou. Čím to?!?!


Jenže já nechtěla psát jenom o Terce a Zuzce, pro které se jdu za chvíli mimochodem stavit.
Jde u Kubu (bývalý spolužák, bydlí ve vedlejší vesnici která je od nás jenom přes pole. Slíbíl mi, že se i po devítce budeme scházet. O prázdninách jsme ani jeden neměli moc času a tak jsme ven nechodili. Ale teď po školnim roce jsme jednou byly venku, to bylo ale ještě s Pájou (taky bejvalá spolužačka, teď se docela i bavíme, chodí na stejnou školu vedle do třídy). On mi řekl, že mi další neděli napíše a půjdeme ven. Nenapsal! Docela mě to mrzelo, ale tak fajn, zapomněl. Já mu nepsala, nechtěla jsem dolejzat, on měl napsat. Jenže on se mi dlouho neozýval a tak jsem mu po několika lidech, kteří s ním chodí do tanečních vzkazovala, aby napsal. Nenapsal! Štvalo mě to čím dál víc a tak jsem mu to vzkázala ještě po kamarádce přes FB. Jo, to už napsal, že se omlouvá, že toho má moc, prej škola, fotbal... Řekl, že mi napíše o těhlech prázkách a půjdeme ven. Jo jasný! Nenapsal! Vim, že má ještě čas, ale myslim že už nenapíše. Navíc psal i kamarádce jestli někam nejde, jako včera a dneska jsem do Klubu... a prej že jako nemá čas!!
Nemyslete si že se mi líbí, to v žádnym případě, jenom je to skvělej kamarád. A teď se na mě vykašlal stejně jako Terka se Zuzkou! Kašlu na něj! Až si zejtra založim FB tak si ho nepřidám. Počkám až to on zjistí a přidá si mě on. To se pak rozhodnu jestli to potvrdim hned, nebo až dýl!


Co se stalo, že na mě kašlou!? To jsem se tak změnila nebo co? Vždyť jsem pořád stejná. I jsem se na to ptala ostatních mých kamarádů. Nechápu to!!!!!!

Ty časy, těch několik let spolu je pryč....=´/....=´(

25. října 2011 v 19:17 | S. |  moje kecy...
Právě jsem se dozvěděla, že za všechno můžu já....
Jde o tohle: Už od mala se bavím s Terkou a Zuzkou, sousedkami (jsou to sestry). Opravdu je to už X let, co se bavíme. Se Zuzkou jsme jak sestry, vždy jsme byly spolu a skoro nikdy se nehádaly. Dřív se s námi bavila i Terka, pak zase moc ne a posledních pár let zase jo (ona je starší než my, se mnou o 3,5 roku a s se Zuzkou o 2 roky a něco...). Pro Zuzku byla Terka vždy nejspíš vzor. Jako její mladší sestra byla vždy s ní.
Po těhlech prázdninách jsem nastoupila na střední. Jenže to není ten důvod, proč se teď "nebavíme".
Já nechodím do tanečních. Jenže teď tam chodí většina lidí z mojí bývalé třídy a i jiní kamarádi. Na Zuzku, která chodila do tanečních minulý rok jsem se nebyla nikdy kouknout. Jenže letos jsem se na moje známé kouknout byla. Dnes mi to nepřímo řekola Terka... přesněji, řekla to nějak takhle: Ty teď máš jiný kamarády... chodíš s nima ven... bylas v tanečních a milunej rok si se na Zuzku kouknout nebyla..."... fááájn: až na to, že se pořád bavím se stejnejma lidma (až na pár novejch známejch, se kterejma lae ven nechodim. Do tanečních jsem se i letos styděla, přesto jsem tam šla, bylo tam hodně lidí kteří mě překecávali už dost dlouho... pak mi taky "vytkla" to, že prý chodím teď každý pátek pařit a jich se nikdy nezeptám.... fáájn: až na to, že jednou jsem šla s Bellou, kterou oni mimochodem moc nemusej a proto jsem jim řekla, že s nima v ten samí pátek nepůjdu pařit (s Bellou už jsem to měla dávno domluvené) a od té doby se moc nebavíme. Zuzka je na intru a já o tom ani nevěděla. Terka jenom machruje, jak si to teď poslední dobou všechno užívaj, jak jim všechno vychází. Ano přesně a doslova řekla: "jo, teď to tak nějak pořád vychází.." měla jsem chuť říct: "to bude asi tím, že už spolu moc nechodíme ven".... a nakonec jsem se dozvěděla, že ven nechodíme proto, že jsem jim vše odřekla a že oni se snažili abych někam mohla...
Nejhorší na tom je to, že toho na tom co ony říkají oc pravdy není. Neříkám, že na tom, že se teď už moc nebavíme nemám svůj podíl viny, ale problém je v tom, že tohle ony neuznají. Všechno je prostě JENOM mnoua ony zase nic....
Proč mě to tak štve, když mi bez nich taky vše vychází líp a bez nich toho zažívám víc?
S nima už to byla poslední dobou nuda, jednou za čas nějaká super akce, ale jinak pořád to samí. Ony se rády baví s dospělými, Terka má o 10 let staršího kluka, je mu 28. Jo jako fajn, dospělí jsou v pohodě, ale myslím, že mě je asi líp s lidma přibližně v mym věku.
Taky mi docela vadily Terčiny narážky na mě. Kromě toho, co už jsem napsala se jedná také o fb..... Já nemám facebook. Terka říkala, abych si ho nezakládala (ale není to kvůli ní, že jsem si ho nezaložila, to je jenom moje věc). Dneska jsem jí řekla, že si ho asi založím, když teď moc nechodíme ven, že večer jsem na skype a tam je jen pár lidí, taky že chci bejt v kontaktu se starou třídou a vlastně i s lidma z nové třídy. Jí to podle mě naštvalo. 5ekla mi: "jo, já věděla že jednou podlehneš, no jo no, teď máš nový kamarády, ty na tebe maji jinej vliv než my"
tohle by bylo ještě v pohodě, jenže pak dodala: "a už taky kouříš?" jo, tak tohle mě dorazilo. Já na to řekla jen ne. Nepotřebuju se s ní hádat, je mi jedno, co si myslí. Nekouřim a nikdy nebudu!
Facebook si založim a je mi fuk, co říká. Spíš mě mrzí Zuzka, ale to jedno. Každá asi míříme jinam=/
Teď vše klape, chodím ven s lidma z b. třídy, je sranda, poznávám nový lidi, užívám si. A je to super.Co si o tomhle myslíte (pokud někdo tohle dlouhý četl, ale doufám, že alespoň jedinej človíček jo a napíše koment, protože tohle téma je pro mě moc důležitý....)

Tam kam chodí každý z nás....

23. října 2011 v 22:52 | S. |  mix všeho!!
Jo... téma týdne: Druhý svět!! to je dobrý téma. Chtěla jsem napsat taky článek, jenže jsem se k tomu nedokopala. Až teď, v neděli večer.
Minulé pondělí, při cestě domů autobusem jsem přemýšlela o nějakém tématu. Druhý svět... pořád mi to létalo hlavou. Pak přijdu na počítač, jdu na blog a co tam nevidím: Druhý svět. Říkám si, to je skvělé téma. Jenže! Pak jsem se nemohla dokopat k tomu něco napsat, pořád jsem si říkala: tak za chvíli..... tak zítra.

Druhý svět může každý pojmout jinak.... já to beru tak, že je to náš vnitřní, vysněný svět!
Je velmi důležitý! Já se do mého DRUHÉHO SVĚTA chodím odreagovat. Je to něco, co k mému životu patří. Já jsem si ho vysnila a vzhledem k tomu, že mám velmi, ale opravdu velmi bujnou fantazii, je to tam fantastické!!!!!!


No a to je tak vše, co bych napsala....:D:D

Zse pátek.. zase pařba... zase nezapomenutelný:D

22. října 2011 v 13:21 | S. |  Dneska......
ÚÚÚÚÚ včera zase pátek
A zase po dlouhé době (třech týdnech:D) do města... do nového klubu... na snow party:D:D
A jako vždy hezky od začátku: v půl 7 sraz s Bellou:D:D Šly jsme do Billy, kde jsme potkali naší bejvalou spolužačku... pokecaly jsme, ale ne moc dlouho.. musela domů. V Bille jsme ukradli balónek, který jsme poté zapíchly (byl na tyčce:D) na pozemku naší bejvalý školy... njn, zase jsme se tam byly kouknout:D pak jsme šly do parku a potom do kavárny. Daly jsme si horkou čokoládu a Bella kafe:D Když jsme dopily, vyšly jsme z kavárny a jelikož jsme obě měly strašně dobrou náladu, šly jsme na jeden záchod a fotily se:D potom jsme byly v takovym tunelu, kde jsme se pokoušely o stojku (v mym případě opravdu jenom pokus:D) a praly se... ze srandy:D Běhaly jsme po městě jak opilý a křičely jsme:D dávaly jsme si facky... opravdu to byla opilecká nálada, i když jsme nic nepily:D
Potom jsme šly do toho novýho klubu... potkaly jsme jednu holku z b. třídy a šly do jinýho klubu... kde je to až od 18ti, já tam byla ale už ve 14ti, takže pohoda:D:D Chvíli jsme tam poseděli, ale jelikož bylo mrtvo, tak jsme šly zase zpět do toho new klubu:D Potkaly jsme spoustu lidí a při tancování jsme potkaly takovou strašně fajn holku, taky z b. třídy:D byla tam se svym klukem (jo taky z b. třídy:D) a navíc tam byli ještě 4 kluci jak jinak než z b. třídy. Jo bylo nás tam hodně a prakticky celý večer jsem strávila s nimi:D tancovali jsme ještě z pár známejma lidma a byla sranda:D Hrozně moc jsem si to užila...:D tancovaly jsme i na podiu, což byl trapas, ale nevadííí:D Také jsem tam potkala sestřenku:D docela divný...:D:D a hodně času jsem tam ztrávila s Žandou, jedna holka kterou znám od sedmičky a teď chodí na stejnou školu jako já, ale do druháku:D
Musely jsme domů ale brzo, v 1 hodinu:D Byl to nezapomenutelnej večer♥♥

Popravdě mě překvapilo, že jsme se s klukama hodně bavily... ale pro moje neštěstí jsme se zase objímali, což já nemám ráda, ale tam mi to nevadilo:D Třeba na tom podiu jsem se celou dobu objímala s Dominikem:D

......:D:D.......

19. října 2011 v 19:49 | S. |  Dneska......
Dnes jsem nebyla ve škole. Spala jsem až do půl 11 a potom jsem jela do města k zubařce. Jenom mě prohlídla, ani mi nic nevrtala a ještě k tomu mě pochválila za dobré čištění zubů. Po zubařce jsme šli do kadeřnictví, kde mě objednali na druhou hodinu. Jeli jsme domů a vě dvě zpět do města:D mám teď ofinu na patku:D
Jinak jsem byla na základce kam jsem chodila 9 let:D potkala jsem uičtelku, kterou jsme měli na příraz, ale pak se zcvokla a celej rok neučila:D teď zase učí;) Také jsem byla v naší jídelně:D
Odpoledne jsem uklízela celý pokoj a teď jsem jako vždy na skype, kde si píšu s Pájou. Poslední dobou máme i společné konverzace, například s Davidem a Martinem:D včera jsem si opět volala s martinem a skoro každý den si volám s bellou.
Jenom s Tekoua Zuzkou je to teď horší. Mamka říká, že si myslí, že je to ukončený. Já doufám že ne, zítra se hodlám stavit pro Terku. Zuzka je na intru, takže pro tu se budu stavovat o víkendu:D

bowling..:D:D

15. října 2011 v 19:33 | S. |  Dneska......
Právě jsem dozalila z bowlingu... ze začátku mi to moc nešlo, po chvíli jsem se ale zlepšila a na konci jsem druhého kola jsem byla druhá z pěti:D Nakonec jsme tam byly já, Bella, Pája, Honza a David a to i přes to, že původní sestava zněla: Pája, Niky, já a možná Anička, Jarda, David, Honza a Martin.... nakonec se vše úplně změnilo:D:D vždy když jsem měla házet všichni fandili:D:D to byla docela sranda:D taky jsme hráli fotbálek a já dala 5 vlastňáků:D:D jako komedie...:D:D
potom mě šli Pája s klukama doprovodit... prej: tady už to klidně dojdu..." za chvíli úplně před našim domem jako...:D:D byla to sranda, ale ty kluci byly divný. Oba dva nabalujou Páju, to mi nevadí, ale bylo to prostě divný..:D:D

Teď jsem si dala nanuka, kterýho jsem neměla několik let... jako malá jsem tyhle nanuky milovala, jedli jsme je všichni, všude a pořád... tak nějak mi to připomnělo starý časy...

Jinak teď se zase moc nebavíme s Terkou a Zuzkou... myslim, že už o mně moc nestojej..:´/
Zuzka je na intru a já o tom ani nevěděla.. Terka má Honzu... a Terka, když jsem s ní byla nedávno jedinkrát venku tak byla zase divná..:´/ je mi to líto z toho pohledu, že jsem s nima zažila hodně věcí... mám s nima (hlavně se Zuzkou) hodně zážitků, máme svoje hesla, víme věci který nikdo neví...
Ne že bych se bez nich nedokázala zabavit, je to divný, ale někdy je to i lepší než s nima, ale nic to nemění na tom, že mi je to líto..:´/
stejně si ale myslim, že se to spraví, mám takovej pocit že nedávno jsme měli taky krizi..:D:D:D:D

OMG!!

15. října 2011 v 13:02 | S. |  Dneska......
Tohle je vážně krizovka..trapas!!! OMG!!!
Možná už víte, že v naší rodině je to složitější.... jelikož jsme poměrně početná velkorodina..
Mám jednoho sourozence. Mladšího, desetiletého bratra.. toť vše. Sice tu jsou ještě dva mí nevlastní sourozenci, starší dvacetipětiletá sestra a dvacetiletý bratr. Jenže ti jsou pro mě jenom biologičtí sourozenci. To jsem si uvědomovala už dřív, dneska mě ale něco dorazilo.
Byla jsem nakupovat v pennymarketu. Když jsem s mamkou byla už u pokladny, viděla jsem vcházel do penny nějakýho kluka... řikám si: "twl, neni to on (jako nevlastní brácha)" do teď přemejšlim jestli to on byl nebo ne..
Docela smutný, že nepoznám svýho bratra, nemyslíte? Ale já za to nemůžu.. dřív za náma brácha jezdil, ale teď už několik let ne... pamatuju si spoustu zážitků s nim, ale najednou si nepamatuju jak vypadá. Jsme si ale prý podobní:D:D

otvíračka...a já tam nejsem:/:D:D:D

14. října 2011 v 21:49 | S. |  Dneska......
Óó na blog taky píše jednou jedna troska, která musí bejt v pátek večer doma... když ve městě vzdálenym 2 km otvíraj novej klub... dobrý nooo:/:/
začalo to asi takhle... dneska je otvíračka jednoho klubu ve městě a jdou na ní všiichni moji známí až na pár vyjímek. Já tam nejdu kvůli odvozu domů.. a taky kvůli tomu, že jdu zejtra na bowling s úplně cizíma lidma a s kámoškou.. tedy 2 polocizí kluci a my dvě... napíšu víc jindy, teď jsem na skype a píšu si a volám si s pár lidma který taky nejsou na otvíračce:D:D

Střední škola....

12. října 2011 v 20:46 | S. |  moje kecy...
Dneska, když jsem šla na chodbě po schodech úplně do nejvyššího patra na češtinu jsem si uvědomila, co je na střední škole pozitivní...
Znáte ty americké filmy, kde je před budovou střední školy spousta lidí, kteří se navzájem neznají. To bylo na ZŠ blbé. Když jsem šla po chodbě, nebylo by člověka, kterého bych neznala. Na SŠ je to jiné. Jdete a z toho velkého davu lidí znáte pár jedinců... máte tolik možností poznat nové lidi, které na základce nebyly.... to se mi líbí:D