Ďalší článek o mejch problémech s přátelstvím!

28. října 2011 v 14:04 | S. |  moje kecy...
Opouští mě. Ztrácí se mi před očima a já jen přihlížím.
Proč? Co jsem udělala? Jaký je důvod?!
Věta: "Já nevím jak to je, musím si udělat pořádek v hlavě!"... nikdy jsem to nemusela dělat, protože jsem věděla co cítím a jak co je. Jenže teď?!
Já nevím! Nevím co chci, co se děje, proč to tak je! Ano.. teď nastala ta chvíle, kdy si musím urovnat své myšlenky, pocity..
Jde o Terku se Zuzkou. Jsem sobec! Přemýšlím nad tím, co budu dělat o akcích, které jsme trávily společně... Silvestr, Masopust, vlastně všechny naše vesnické akce, celé letní prázdniny... spíš jse třeba o ten Silvestr a tak..
Ještě před chvílí, když jsem začala psát tenhle článek jsem byla rozhodná napsat sem, že už se s nima vlastně taky nechci tolik bavit.. jenže teď se průběžně koukám na staré fotky s nima a je mi to líto.
Došlo mi to! Díky těm fotkám. Když jsme na fotce všechny tři, je to jinej pocit, než když jsem tam jenom se Zuzkou. Že by to bylo vážně tak, že Terku nemám ráda. Že ji možná nenávidim?!
Nejspíš ne, protože mám krásnej pocit i při pohledu na fotku, kde jsem jenom já a Terka. Jo, Terka neni andílek a někdy ji doslova nenávidim, někdy je ale fajn. Ovšem jenom někdy a to je asi ten problém.
Teď se mi ale zdá (už delší dobu), že se Zuzka změnila. Jo, je jasný že se věkem měníme všichni, ale tohle bylo někdy vážně přes čáru. Holky (obě) jsou strašně závislé na svojí mamce. Zuzka se podle ní řídila a ještě to, že teď dbala hodně na krásu (ne jako každá holka, třeba jsme šly jenom ven a ona čekala klidně hodinu na mamku, jestli může jít takhle oblečená ven. Za hodinu ejjí mamka přijela a řekla, že je to divný a tak jsme šly ven až po tom, co Zuzky mamka něco Zuzce schválila...)
Myslím si, že jsem se mi asi stýzká po staré Zuzce. Po té, která dělala blbosti, i když tam nebyla Terka. Te´d se mi zdá, že byla taková jenom s Terkou. Čím to?!?!


Jenže já nechtěla psát jenom o Terce a Zuzce, pro které se jdu za chvíli mimochodem stavit.
Jde u Kubu (bývalý spolužák, bydlí ve vedlejší vesnici která je od nás jenom přes pole. Slíbíl mi, že se i po devítce budeme scházet. O prázdninách jsme ani jeden neměli moc času a tak jsme ven nechodili. Ale teď po školnim roce jsme jednou byly venku, to bylo ale ještě s Pájou (taky bejvalá spolužačka, teď se docela i bavíme, chodí na stejnou školu vedle do třídy). On mi řekl, že mi další neděli napíše a půjdeme ven. Nenapsal! Docela mě to mrzelo, ale tak fajn, zapomněl. Já mu nepsala, nechtěla jsem dolejzat, on měl napsat. Jenže on se mi dlouho neozýval a tak jsem mu po několika lidech, kteří s ním chodí do tanečních vzkazovala, aby napsal. Nenapsal! Štvalo mě to čím dál víc a tak jsem mu to vzkázala ještě po kamarádce přes FB. Jo, to už napsal, že se omlouvá, že toho má moc, prej škola, fotbal... Řekl, že mi napíše o těhlech prázkách a půjdeme ven. Jo jasný! Nenapsal! Vim, že má ještě čas, ale myslim že už nenapíše. Navíc psal i kamarádce jestli někam nejde, jako včera a dneska jsem do Klubu... a prej že jako nemá čas!!
Nemyslete si že se mi líbí, to v žádnym případě, jenom je to skvělej kamarád. A teď se na mě vykašlal stejně jako Terka se Zuzkou! Kašlu na něj! Až si zejtra založim FB tak si ho nepřidám. Počkám až to on zjistí a přidá si mě on. To se pak rozhodnu jestli to potvrdim hned, nebo až dýl!


Co se stalo, že na mě kašlou!? To jsem se tak změnila nebo co? Vždyť jsem pořád stejná. I jsem se na to ptala ostatních mých kamarádů. Nechápu to!!!!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 restless-girl restless-girl | Web | 28. října 2011 v 15:52 | Reagovat

Třeba najdeš lepší kamarádku, co tě bude mít ráda takovou, jaká seš. Změna-nezměna. A nenechá se tak snadno ovlivnit, jako Zuzka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama