Chci!

16. listopadu 2011 v 20:34 | S. |  moje kecy...
Pokud půjdeš za svým srdcem, vždy dojdeš na správné místo!
Neřiď se podle ostatních.. nebuď kopie, buď originál, sama sebou!

Celý život jsem se řídila podle někoho. S tím je ale konec, protože ten někdo, spíše ty dotyčné už "odešly" z mého života. Nestýkáme se, nechodíme ven. A já cítím, že najednou nejsem nijak svázaná! Dřív jsem se ohlížela na to, co na to asi řeknou, jak se jim to bude líbit. Jenže teď je to jinak. Neohlížím se na to, co na to řeknou ostatní. Žiju jen jednou a je to můj život. A je mov krátkej na to, aby sem se řídila podle ostatních!
Podlední dobou přemýšlím o životě dost! Až budu stará, chci, abych mohla říct, že jsem si ten život užila. Že jsem ho prožila a ne jen tak přetrpěla. Chci, abych mohla vyprávět zajímavé příběhy ze svého života svým vnoučatům. Chci, abych měla dobré vzpomínky a nemusela ničeho litovat! A to půjde jedině tehdy, když budu sama sebou, budu dělat to, co mě baví, budu chodit jenom tam, kam se mi chce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 restless-girl restless-girl | Web | 16. listopadu 2011 v 21:14 | Reagovat

Máš pravdu. Ale neorganizovat svůj život podle druhých aspoň trochu je někdy hodně těžký.. alespoň pro mě. I když se snažim co nejvíc vylézt z tý řady stejných lidí se stejnýma myšlenkama a mít vlastní řadu, vlastní myšlenky.. je to někdy fakt rvačka.. myšlenková..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama