Já a kluci =D.....

6. listopadu 2011 v 17:55 | S. |  moje kecy...
"Jací se ti líbí kluci?"..... "Jaký je tvůj tip kluka?"...... "Jakému klukovi podlehneš?"
Na tuto otázku většina holek (samozřejmě i kluků, já teď ale mluvím vlastně o sobě, takže v ženském rodě) odpoví, že je to nespecifické, různé....
Ano, samozřejmě je to různé, jednou se mi líbí blonďák, podruhé hnědovlasý kluk. Jednou se mi líbí kluk kterej hodně sportuje, jednou kluk, kterej zpívá a hraje na kytaru (uvádim příklady jak mě napadnou, tohle neni podle skutečnosti ;))
Ale pár věcí, který mě na klukovi NA PRVNÍ POHLED zaujmou vlastněn říct můžu. Neříkám, že s takovym klukem byych chodila nebo tak, ale je to první dojem. Třeba si pak nebudemem rozumět nebo tak, můžu si nakonec skvěle rozumět s klukem, který je pravý opak toho, co teď napíšu.

1. Mám ráda vysoké kluky. Tohle je věc, která je pro mě hodně důležitá. Popravdě, myslím si, že by mi dělalo možná problém chodit s klukem, který je výškově menší než já. S tím je trochu problém, protože já jsem poměrně vysoká. Hodně vysoká :D

2. Starší kluci než já. Mě je patnáct. V některých situacích by mi nedělalo problém chodit i s mladším klukem, protože mnohdy vypadají i starší, spíš jde o to, že starší kluci jsou zkušenější. Šestnáctiletí, sedmnáctiletí i osmnáctiletí (no taky kterej osmnáctník by si začal s patnáctkou že? :D). Mě by asi nejvíc vyhovoval šestnáctiletej nebo sedmnáctiletej kluk.

3. Borci. Hodně holek říká, že nemají rády namachrovaný blbečky. Mě se ale líbí, když jsou kluci (samozřejmě přiměřeně) borcovský. Nejsem asi na nějaký cíti. Nevím, přijde mi hustčí kluk, kterej se nebojí, ví že je hustej a tak..

4. Barva vlasů je strašně různá. Nesnášim zrzaví kluky. Vím, že je to povrchní, ale zrzouni mi přijdou slizcí...
Blonďáčci. Jo, blond vlasy jsou fajn, myslím, že mám tendenci se otáčet spíš za blonďákama. Přesto se mi zdá, že se mi asi víc líbí kluci s tmavými vlasy. Ale tady si teď vážně nevím rady. Jo mohla bych na to dát anketu co. Tak jooo. Prosím hlasujte v anketě dole pod článkem :D

5. Šampón vs. hoper vs. metloš vs........
Asi tady řešim spíš vzhled, ale je to opravdu první dojem, první pocit.... a navíc, tohle nejni jen o vzhledu, ale i povaze. Je mi opravdu jedno, jestli můj kluk bude poslouchat tohle, oblékat se takhle a bude se chovat takhle... Je ale pravda, že se mi nelíbí, když je kluk až moc uměle přešampónovanej, nebo když ze sebe dělá toho největšího hopera....

Já nwm... tohle je asi všechno, co mě teď napadne. Je to opravdu jenom nezávazný. Třeba nakonec skončim s klukem, kterej bude mladší a nižší než já, bude uťáplej, zrzavej a bude třeba právě přešampónovanej. Nikdy nevíš, do koho se zamiluješ.
A co ty? Máš vysněného kluka? Jak vypadá? Jenom teoreticky samozřejmě:D Zkus si říct taky těhlech bodů a můžeš to napsat i do komentářů. Třeba zjistíme, že máme stejný tip kluka ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama