to je tak, když se S. "zamiluje"....

15. listopadu 2011 v 19:17 | S. |  moje kecy...
I když tě vůbec neznám, cítím to. Cítím to pokaždé, když na tebe pomyslím. Stačí se kouknout na FB, zjistit, že jsi online, zjistit, co jsi dělal ten a ten den. Zjistit, co se ti líbí, co máš rád a vidět tě na fotkách. A to cšechhno přes FB a to ho nemám ani 3 týdny. Když sis mě přidal, nenapadlo mě, že zrovna na tebe budu muset pořád myslet. Nechtěla jsem si tě přidat, protože jsem nechtěla mít cizí lidi v přítelích. Jenže když jsem tě viděla v tom klubu, přišel si mi fajn. To zjištění, že ty seš ten samej kluk, kterej se mi líbil a kterej si mě přidal na FB jsi ty, jenom ty, bylo úžasný! I když vím, že mě to za chvíli přejde, že se za chvíli "odmiluju", užívám si ten pocit, kdy na tebe pořád musím myslet a kdy mi kažná maličkost ohledně tebe dokáže obrátit náladu o stoosmdesát stupňů k lepšímu. Každá myšlenka na tebe mi spříjemní celý den. Kéž bychom se mohli seznámit, začít se bavit trochu víc. Bylo by to fajn. I kdyby to neskončilo ničím jiným než "pouze" přátelstvím, byla bych ráda, protože někdy je přátelství víc než chození spolu!
Jenže si říkám, že jsem se možná zamilovala do představy o tobě. To je mi ale jedno. Zkončí to stejně jako vždy. Za pár dnů už to nebude takové. Už budeš jenom cizí kluk a ne kluk, kterého "miluju"..

Víte co je největší ironie? Nedávno jsem psala o Vojtovi, bylo to s ním stejné jako s Adamem (ten, o kterém je tento článek).. věděla jsem že ten pocit "lásky" zanedlouho zkončí. A taky že jo! A tak to bude i s Adamem, který je bratr Vojty, což je opravdu jenom náhoda. Je podle mě ale jiný, i když ho neznám, cítím to tak!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 restless-girl restless-girl | Web | 15. listopadu 2011 v 19:57 | Reagovat

Já jsem ještě takhle zamilovaná nebyla.. ale kdo ví! Třeba se s ním jednou seznámíš a budete spolu. Možná ho zase uvidíš v tom klubu. ;)

2 smileveryday smileveryday | Web | 14. ledna 2012 v 17:10 | Reagovat

týýýjo.. to jsem já, z tohodle blogu..nemůžu uvěřit že už je to tak dávno, co se mi Adam líbil. Pořád se mi líbí!! no omg!! :D ♥♥ láska je fajn, ale myslim, že tohle neni láska, ale určutě by z toho mohla vzejít...♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama